Каква глупост! Байерн поведе с 2:0 срещу новак, но допусна пълен обрат и много срамна загуба (ВИДЕО)

Хайденхайм постигна най-голямата победа в историята си

Байерн Мюнхен направи катастрофална глупост и на практика сдаде титлата в Бундеслигата, която бе притежание на баварците цели 11 поредни години. Байерн допусна обрат от 0:2 до 3:2 при гостуването на Хайденхайм от 28-ия кръг на Бундеслигата и така

Точни за Хайденхайм бяха Тим Клайндийнст на два пъти и веднъж Кевин Сеса, докато за баварците се разписаха Хари Кейн и Серж Гнабри.

След тази загуба Байерн Мюнхен остана с 60 точки, като е на 16 от първия Байер Леверкузен, който се нуждае от 3 точки, за да си гарантира титлата. Хайденхайм пък се изкачи до 10-ото място с 33 точки в актива си.

На „Фойт Арена“ гостите от Мюнхен поведоха в резултата в 38-ата минута, когато Хари Кейн овладя добре топката след подаване на Серж Гнабри и с втория си удар от границата на наказателното поле прати топката в долния ляв ъгъл.

Попадението бе разгледано от ВАР за потенциална засада, но съдията Роберт Шрьодер посочи, че ситуацията е редовна и попадението остана.

В последните секунди от редовното време на първото полувреме Байерн удвои. Алфонсо Дейвис центрира отдясно и в наказателното поле Серж Гнабри скочи високо, за да засече топката с глава и да я прати в мрежата на безпомощния Кевин Мюлер.

Зизу преди Байерн: Няма да е лесно, но Реал си е Реал