3. Интер си го изкара на Сасуоло и постигна класическа победа (ВИДЕО)

Интер си го изкара на Сасуоло и постигна класическа победа (ВИДЕО)

Грандът от Милано отвя своя противник при днешната си визита

Интер постигна класическа победа с 3:0 при гостуването си на Сасуоло в среща от 9-ия кръг на Серия "А".

По този начин грандът от Милано поне частично успя да се реваншира на своите фенове за загубата от Реал (Мадрид) в Шампионската лига през седмицата.

След успеха си тимът на Антонио Конте е втори с актив от 18 точки и е само на два пункта от лидера в класирането Милан.

Санчес даде аванс на гостите в резултата още в 4-ата минута.

Той бе намерен от Лаутаро пред малкото наказателно поле и без проблеми вкара топката в опразнената врата.

В 14-ата минута всичко в този сблъсък вече бе предрешено. След нещо между опит за удар и центриране топката се отби в Кирикеш и влезе във вратата на Сасуоло и по този начин авансът на гостите вече бе удвоен.

За класическия резултат точен бе Галярдини в 60-ата минута. Дармиан го намери на границата на наказателното поле, а след това той си повдигна топката от движение и с прекрасен удар оформи крайния резултат.

Алавес отново не прости на Севиля (ВИДЕО)

Трета поредна победа в съперничеството след 2:1

Ница разгроми Сент Етиен с 8:0 (ВИДЕО)