3. Фиорентина удари Челси в приятелски турнир

Фиорентина удари Челси в приятелски турнир

Защитник донесе успеха над английския шампион за крайното 1:0

Челси загуби последния двубой от приятелския турнир International Champions Cup. Шампионът на Англия отстъпи с 0:1 от Фиорентина. Двубоят се проведе на стадион „Стамфорд Бридж”.

Герой за отбора от Серия А се превърна защитника Гонсало Родригес. Той се разписа в 34-ата минута. Той бе най-съобразителен в наказателното поле от близко разстояние. След като вратарят Бегович отрази удар, при добавката Родригес беше безпощаден.

В крайното класиране в приятелския турнир Фиорентина зае четвърто място с 8 точки, 2 по-малко от победителя Пари Сен Жермен. Челси завършва на 8-ата позиция с 4 точки, а призовата тройка допълват Ню Йорк Ред Булс с 10 точки и Манчестър Юнайтед с 9.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?