3. Фиорентина с трета поредна победа вкъщи (ВИДЕО)

Фиорентина с трета поредна победа вкъщи (ВИДЕО)

„Виолетовите“ втори в Серия „А“ след класика над СПАЛ

Отборът на Фиорентина записа трета последователна победа на своя земя, след като се наложи с класическото 3:0 над СПАЛ в мач от петия кръг на Серия „А“.

Благодарение на успеха си на „Артемио Франки“ момчетата на Стефано Пиоли вече са втори във временното класиране с 10 точки, като имат с една повече от своя гост тази вечер.

Взетият това лято под наем от Ювентус хърватски национал Марко Пяца откри резултата в 18-ата минута с дебютното си попадение в италианския елит, а в 28-ата Никола Миленкович покачи на 2:0.

Малко след паузата Пяца асистира на Федерико Чиеса и той оформи класиката в 56-ата минута.

Така СПАЛ записа втора поред загуба далеч от дома без отбелязан гол, макар да стартира визитите си с минимален успех над Болоня (1:0) преди малко повече от месец.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1