3. Фиорентина даде шанс на Интер за четвъртото място

Фиорентина даде шанс на Интер за четвъртото място

Лацио би Парма с 3:2 след гол в добавеното време, вижте всички резултати

Сампдория продължи добрата си серия в последно време с домакинско равенство срещу борещия се за европейска квота състав на Фиорентина.

Мачът от XXXI кръг на италианската Серия „А” приключи без попадения 0:0, а това остави гостите от Флоренция с 51 точки в актива си на четвъртата позиция във временното класиране.

Интер обаче ще има възможност да се изравни по точки с „виолетовите”, ако съумее да спечели визитата си на Ливорно в понеделник вечер.

Грешна стъпка в битката за четвъртото и петото място направи и съставът на Парма, загубил с 2:3 гостуването си на Лацио с гол в третата минута на продължението на Антонио Кандрева.

С успеха си римските „орли” вече имат 45 точки и изостават само на 2 от „пармалатите.