3. Ето'о спаси Интер от резил срещу Палермо (видео)

Ето'о спаси Интер от резил срещу Палермо (видео)

Камерунецът с два гола при успеха на "нерадзурите" с 2:1

Феноменален Самуел Ето'о успя да изработи трудната победа на Интер като гост над Палермо с 2:1.

"Нерадзурите" се измъчиха наистина много с коравия тим от Сицилия и губеха в резултата, но голмасторският нюх на камерунеца помогна на отбора на Рафа Бенитес да стигне до ценни три точки.

Домакините откриха резултата в 28-ата минута чрез Иличич, който вкара гол от близо, след като се възползва от нескопосано изчистване на топката от страна на Жулио Сезар.

През второто полувреме гостите тотално надиграха своя съперник и логично стигнаха до успеха, който обаче не дойде без помощта на камерунския голаджия.

В 62-ата минута Ето'о премина през бранител на Палермо и със силен удар от няколко метра не остави шансове на Сиригу.

Осем минути по-късно отново той бе точен и по този начин донесе победата на "нерадзурите" и се превърна в герой за своите съотборници и фенове.

Палермо - Интер 1:2