3. Ето'о дебютира за Интер срещу Монако, нов гол на Милито с екипа на "нерадзурите"

Камерунската голова машина Самуел Ето`о направи своя дебют за 17-кратния италиански шампион Интер.

Бившият играч на Барселона се появи на почивката в мача с Монако за трофея "Пирели", който се състоя на стадион „Луи II” в Монте Карло. 28-годишният голмайстор започна подготовка с „нерадзурите” преди два дни и в края на мача Жозе Моуриньо го замени с юношата Местро.

Победният гол в мача отбеляза ново привлеченият нападател, познат като Принца на Генуа” Диего Милито в 55-ата минута. Той получи подаване от Съли Мунтари, финтира бранител и с левия крак прати топката в далечния ъгъл на вратаря Рома. Това бе 3-о попадение за аржентинския национал с синьо-черната фланелка, след като се разписа два пъти срещу Милан за успеха с 2:0 в САЩ.

"Много съм щастлив, че дебютирах за Интер. Все още не съм напълно готов за игра, но важното е, че спечелихме. Винаги е хубаво, когато побеждаваш. С Милито си паснахме. Моуриньо ми каза да играя освободено и аз го направих. Мисля, че се получи”, заяви Ето`о след последния съдийски сигнал.