3. Два гола на Куалярела за 5 минути приземиха „летящите магаренца” (видео)

Два гола на Куалярела за 5 минути приземиха „летящите магаренца” (видео)

Юве остана лидер в Италия с 4 победи от 4 мача

Италианският шампион Ювентус записа четвърта последователна победа в Серия „А”, след като спечели с 2:0 домакинството си срещу Киево.

„Летящите магаренца” се представиха на ниво през първото полувреме на срещата от четвъртия кръг, състояла се на „Ювентус Стейдиъм”, а над всички бе техният страж Стефано Сорентино, който опази вратата си суха до почивката с няколко блестящи спасявания.

През втората част обаче на сцената излезе нападателят на „бианконерите” Фабио Куалярела, който през седмицата донесе точка на своите с изравнително попадение за 2:2 срещу Челси в турнира Шампионска лига.

Стрелецът реши всичко в този мач с две попадения в рамките само на пет минути, след като първо откри резултата с красив гол в 63-ата минута след пас на Джакарини, а в 68-ата оформи крайното 2:0 след асистенция на Квадво Асамоа.

След успеха Юве остана едноличен лидер във временното класиране с пълен актив от точки след 4 кръга, докато Киево остана в долната част на таблицата с актив от една победа, регистрирайки трето последователно поражение.