3. ДРАМА: Ференцварош излъга ЦСКА в Москва с късен гол на резерва (ВИДЕО+СНИМКИ)

ДРАМА: Ференцварош излъга ЦСКА в Москва с късен гол на резерва (ВИДЕО+СНИМКИ)

Руският тим остана последен в групата на Лудогорец, след 3 поредни загуби

ЦСКА (Москва) инкасира трето поредно поражение в група „Н“ на турнира Лига Европа.

Този път Ференцварош победи с 1:0 като гост руският гранд и така той остана последен в потока, в който са още Лудогорец и Еспаньол, след три загуби в също толкова мача.

Възпитаниците на Виктор Гончаренко могат само да съжаляват, защото имаха инициативата през по-голямата част от срещата и пропуснаха няколко добри възможности за гол.

Гостите обаче имаха късмет, тъй като пред почивката гредата ги спаси след изстрел на Излат Ахметов, а малко преди края стигнаха до успеха с гол на резерва.

Това стана факт, след като унгарецът Роланд Варга се появи на терена в 84-ата минута, а в 86-ата реализира единственото попадение в срещата.

След нея Ференцварош вече има 4 точки, с две по-малко от вече втория Лудогорец и с три от новия лидер Еспаньол.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман