3. Челси матира Фулъм с два гола за една минута и се върна към победите (ВИДЕО)

Челси матира Фулъм с два гола за една минута и се върна към победите (ВИДЕО)

Мудрик вкара първия си гол за "сините" откакто пристигна в клуба

Челси записа първа победа в гостуване през този сезон, след като се наложи с 2:0 в лондонското дерби с Фулъм.

Многомилионната покупка Михайло Мудрик най-после откри головата си сметка за "сините" близо 9 месеца след присъединяването си към отбора.  Украинецът се разписа в 18-ата минута, след като отлично овладя на гърди центриране отляво на Колуил и хладнокръвно порази вратата.

Веднага след подновяването на играта Фулъм допусна груба грешка в защита, Армандо Броя беше изведен зад защитата и покачи на 2:0. През второто полувреме Челси пропусна да победи по-убедително и Маатсен удари гредата, а добавката на Енцо Фернандес беше спасена от Лено.

До края гостите спокойно удържаха преднината си, докато Фулъм нямаше с какво да се противопостави. Проблемът за Маурисио Почетино дойде в самия край, когато рекордното попълнение Мойсес Кайседо напусна контузен.

Челси се изравни по точки с днешния си съперник и вече е 11-ти в таблицата с 8 пункта.

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)