3. Челси и Манчестър Юнайтед преиграват за ФА Къп в Деня на шегата

Челси и Манчестър Юнайтед преиграват за ФА Къп в Деня на шегата

Дербито е на "Стамфорд Бридж" в понеделник (1 април) от 14:30 часа

Челси ще приеме Манчестър Юнайтед на 1 април в преиграването на четвъртфинала за ФА Къп. В неделя „сините” достигнаха до 2:2 на „Олд Трафорд”, след като губеха с 0:2 до 11-ата минута. Дербито е на 1 април (понеделник) от 14:30 часа българско време.

Почивката за международни мачове от 18 до 27 март направи много трудно намирането на свободна дата, на която да се изиграе мача. Допълнително затруднение създават ангажиментите на Челси в Лига Европа.

Денят на шегата е бил избран, след като Челси изтегли своя мач със Саутхемптън от Висшата лига за 30 март (събота). На същия ден Манчестър Юнайтед гостува на Съндърланд. Така и двама тима ще имат само по един ден (неделя) да се подготвят за сблъсъка помежду си в понеделник (1 април).

Победителят в преиграването на „Стамфорд Бридж” ще срещне Манчестър Сити на полуфинал. Той ще се играе  на 13 или 14 април на „Уембли”.

В другия полуфинал Уигън чака победителя от преиграването между Блекбърн и Милуол.

Сърбия с първи успех в Лигата на нациите, победи Швейцария у дома (ВИДЕО)

В Лесковат сърбите надделяха с 2:0

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)