3. Борусия и Херта не се победиха в мач с два гола и два червени картона (ВИДЕО)

Борусия и Херта не се победиха в мач с два гола и два червени картона (ВИДЕО)

Обамеянг пропусна дузпа, Байерн остава лидер

Борусия (Дортмунд) и Херта (Берлин) откриха седмия кръг в Бундеслигата с равенство 1:1 на „Сигнал Идуна Парк”.

Звездата на домакините Пиер-Емерик Обамеянг пропусна дузпа, а в края арбитърът показа два червени картона, изгонвайки по един играч от двата отбора.

Преди почивката попадения не паднаха и като цяло всичко по-интересно се случи след паузата.

В 50-ата минута гостите от Берлин откриха резултата след гол на Валентин Щокер, разписал се след чудесен пас с пета от Ведад Ибишевич.

Борусия отговори с удар в гредата на Пиер-Емерик Обамеянг в 66-ата минута, но при положението бе маркирана засада.

Десет минути по-късно бе отсъдена спорна дузпа за Борусия след удар на Кагава в ръката на Харагучи, макар преди това самият японец също да игра с ръка при овладяването на топката.

Ударът на Обамеянг от бялата точка обаче бе отразен и справедливостта възтържествува.

В 80-ата минута Обамеянг се реваншира за пропуска си, след като засече пас на лятната покупка Усман Дембеле.

Малко преди края именно последният бе ударен от бразилеца Алън и нервите взеха връх, тъй като Емре Мор се нахвърли на капитана на Херта и го събори, за което беше изгонен.

В 90-ата голмайсторът за Херта Щокер влезе остро срещу играч на Борусия и получи директен червен картон.

След ремито двата тима запазиха мястото си в тройката. Херта на второ място с 14 точки, като има с една повече от Борусия и с две по-малко от лидера Байерн, който е и с мач по-малко.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1