3. Байерн и Ювентус извъртяха скучно нулево реми

Байерн и Ювентус извъртяха скучно нулево реми

Байерн и Ювентус си поделиха по точка в днешния двубой от Група "А" на Шампионската лига, който се игра на "Алианц Арена". След този хикс, Юве заема 3-ото място в групата с актив от 2 спечелени точки.

Иначе в този мач домакините от Мюнхен имаха лек превес от който така и не успяха да се възползват.

"Баварците" натиснаха здраво своя съперник още от самото начало на мача и Бастюдер се опита да открие резултата още във 2-ата минута, но ударът му мина встрани от вратата на "Старата госпожа".

Само пет минути по-късно Мирослав Клозе също бе близо до гола, но в ситуацията не се ориентира по най-добрия начин.

Клозе се представи много силно по-време на това първо полувреме и не случайно Ван Гаал заложи именно на него в този мач.

До края на полувремето сериозни пропуски за гостите от Торино направиха Диего и Каморанези.

Второто полувреме бе добро за Байерн и Щвайнщайгер можеше да открие резултата в 53-ата минута, но ударът му бе блокиран.

В 65-ата минута Винченцо Якуинта пропусна идеален шанс да изуми всички на "Алианц Арена", като вкара на баварския гранд и изведе Ювентус напред в резултата..

Същият имаше отново шанс да открие резултата само 15-ина минути по-късно. В последната 90-а минута от мача Фабио Гросо можеше да смълчи феновете на домакините, но и неговият удар не бе точен и в крайна сметка двата тима завършиха при резултат 0:0.

БАЙЕРН: Бут, Лам, Бадстюдер, Ван Буйтен, Браафхед, Отъл, Мюлер, Швайни, Рибери, Клозе (75 - Гомес), Робен (45 - Олич).

ЮВЕНТУС: Буфон, Легроталие, Григера, Киелини, Гросо, Мело, Каморанези (90 - Тиаго), Диего (60 - Пoулсен, Маркизио, Якуинта, Трезеге (74 - Амаури);

Стадион: "Алианц Арена" в Мюнхен

Жълти картони: Коморанези, Маркизио и Трезеге (Юве), .

Червени картони: Няма;

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши