3. Барса се размина с чутовна издънка (ВИДЕО)

Барса се размина с чутовна издънка (ВИДЕО)

Късна драма в Гранада

Барселона се спъна в предпоследния Гранада при драматично 2:2 като гост на Гранада в мач от 8 кръг на Ла Лига. Каталунците допуснаха бързи две попадения преди да е изтекъл и половин час игра. И в двата случая точен бе Браян Сарагоса. Нападателят откри резултата още в 17-ата секунда с най-бързото попадение в шампионата през новия век. Таранът бе намерен в наказателното поле, а последвалият му удар влетя в мрежата на Марк андре тер Щеген. Второто попадение пък дойде след пас в дълбочина и серия от финтове преди за втори път да прати топката в мрежата.

Детето чудо на Барселона Ламин Ямал все пак върна каталунците в играта точно преди почивката. Драмата пък настъпи в заключителните минути на втората част. Тогава първо Серхи Роберто изравни, а голът предизвика бурни протести от домакините, претендиращи за фаул в атака. Последва греда на Сантандер още в следващата атака, а попадение на Жоао Феликс бе отменено заради тънка засата.

В крайна сметка Барса загуби 2 точки от отбор, намиращ се в зоната на изпадащите и се смъгна до 3-о място в Ла Лига.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)