3. Аталанта залепи звучен шамамар на Интер! (ВИДЕО)

Аталанта залепи звучен шамамар на Интер! (ВИДЕО)

"Нерадзурите" рухнаха след серия от 7 поредни победи в Серия "А"

Аталанта прекъсна победната серия на Интер от 7 поредни мача в Серия "А", след като разби "нерадзурите" с 4:1 у дома в мач от 12-ия кръг на калчото.

Още в 9-ата минута Ханс Хатебоар изведе домакините напред, а до края на полувремето преднината на домакините можеше да е далеч по-изразителна. Самир Ханданович обаче направи и невъзможното, спасявайки 6 удара, кой от кой по-труден.

В самото начало на втората част Мауро Икарди изравни от дузпа, направена от Джанлука Манчини. По-късно обаче защитникът се реваншира и с глава вкара за 2:1. Третото попадение за бергамаските заби Берат Джимсити малко преди края

В продължението Марсело Брозович от Интер беше изгонен за втори жълт картон, но с това не приключи всичко в този двубой. Алехандро Гомес оформи крайния резултат в 94-ата минута.

В класирането Интер остава с 25 точки и се смъкна на 3-та позиция. Аталанта се изкачи на 6-то място с 18 т. преди останалите мачове от кръга.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1