3. Алегри намери нещо позитивно: Поне не ни вкараха гол

Алегри намери нещо позитивно: Поне не ни вкараха гол

Милан направи 0:0 с Андерлехт, вече три поредни мача на "Сан Сиро" "росонерите" нямат отбелязан гол

Масимилиано Алегри направи опит да отклони въпросите за слабата игра на Милан, като обяви своето задоволство от „чистата мрежа“ при нулевото равенство срещу Андерлехт в мач от Шампионската лига. Воденият от него отбор навлезе в серия от три поредни домакински мача без успех, след като загуби последователно с по 0:1 от Сампдория и Аталанта в италианското първенство.

„Не получихме гол, а това е важна стъпка напред. През първата част допуснахме голямо количество технически грешки, но и ситуацията, в която се намираме, не е никак лесна. За да излезем от нея, трябва да изразходим много психическа енергия. През втората част играхме с повече кураж, но това не беше достатъчно. Трябва да продължим да се трудим“, каза треньорът.

Алегри навлиза в своя трети сезон като треньор на Милан. Той изненада специалистите през 2010/2011, когато спечели титлата в италианското първенство, а миналата кампания беше „сребърна“ за клуба. През тази година обаче ще се усеща отсъствието на водещи фигури, част от които са продадените Златан Ибрахимович, Антонио Касано и Тиаго Силва.
Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група