2. Добруджа 1919
  3. Добруджа изпусна да бие Лудогорец 2

Добруджа изпусна да бие Лудогорец 2

Тимът от Добрич повеждаше два пъти, но се задоволи с 2:2

Добруджа завърши 2:2 с втория отбор на Лудогорец в последната си контролна среща от зимната подготовка. Мачът се игра на терена с изкуствена тревна настилка, за да бъде съхранен този на стадион „Дружба“ за мача срещу Созопол.

Кристиян Петков даде аванс на Добруджа в 15-та минута с красив фалцов удар. Разградчани изравниха в 23-та минута чрез дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Николай Банков срещу футболист на гостите. Точен от бялата точка беше Янаки Смирнов.

Три минути по-късно добруджанци отново поведоха след като Владимир Айтов се разписа с удар от границата на пеналта. Равенството бе възстановено в 53-та минута. При бърза атака на гостите Смирнов се разписа на празна врата и оформи крайното 2:2.

Добруджа: Николай Банков, Кристиян Димитров, Костадин Ничев, Даниел Граматиков, Тодор Колев, Владимир Айтов, Християн Казаков, Владислав Узунов, Николай Минков, Кристиян Петков, Георги Станчев

Радо Боянов и Стефан Славов поемат Добруджа?

В понеделник предстои среща на двамата с президента на клуба Валентин Василев

Лудогорец може да няма съперник за Суперкупата (ВИДЕО)

Появи се надежда за Литекс-ЦСКА за участие в евротурнирите при евентуално класиране

Нефтохимик се спаси

Нефтохимик победи Банско с 2:0 у дома, а Спартак направи 0:0 у дома с лидера Дунав