2. Черно Море
  3. Юноши на Черноморец отстъпиха на Черно море

Юноши на Черноморец отстъпиха на Черно море

В мач от четвъртия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 години, юношите на „Черноморец-Бургас” отстъпиха с 2:1 като гости на „Черно море”.

Юноши на Черноморец отстъпиха  на Черно море

В мач от четвъртия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 години, юношите на „Черноморец-Бургас” отстъпиха с 2:1 като гости на „Черно море”. Бургазлии откриха резултата през първото полувреме, но през втората част допуснаха обрат след грешки в отбраната.

В следващия кръг от първенството момчетата  на старши треньора Антон Спасов приемат  отбора на „Сливен”. Срещата е насрочена  за 5-ти септември /понеделник/ от 16:30 часа.

Стана известен и съперникът на малките „акули”, които си осигуриха участие в следващия етап на турнира за купата на БФС. Момчетата на старши треньора Малин Орачев, родени през 1998 година, ще премерят сили с връстниците си от „Несебър”. Двубоят ще се играе на 3-ти септември /събота/ от 9:30 часа на помощното игрище на стадион „Черноморец”.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)