2. Черно Море
  3. Класика за Черно море срещу Добруджа

Класика за Черно море срещу Добруджа

Бакари се развихри, а Курьор вкара с пета

Черно море за втори път победи втородивизионния Добруджа в зимните си контроли и надделя с 3:0 на стадион „Младост” с два гола на Бакари през първата чат и един на Курьор.

Пред около 300 зрители „моряците” излязоха с обещания от Никола Спасов променен състав след вчерашната мъчителна победа с 1:0 над четвъртодивизионния Балкан (Ботевград).

Кадровите промени дадоха положителен ефект и още в 3-ата минута Стенио изведе чудесно Бакари, който откри резултата.

Само още 5 минути изминаха и Бакари използва хубаво центриране на Романов от корнер, за да засече с глава за 2:0.

До почивката Клок шутира над гредата, а Китанов лови силен удар на Узунов пред другата врата.

През втората част играта бе накъсана от доста смени, но 12 минути преди края Матиас Курьор вкара красиво попадение с петичка за 3:0.

Добруджа имаше добра възможност да вкара почетен гол, но сантиметри разделиха Димитров от гола.

Черно море - Добруджа 3:0