3. Крайни резултати от 1/16-финалите за Купата на България

Крайни резултати от 1/16-финалите за Купата на България

Вижте какво се случи в 13 от 16-те мача

КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ В 1/16-ФИНАЛИТЕ НА ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ:

Тунджа (Ямбол) - Монтана 5:4 (след дузпи, 0:0 в редовното време и продълженията) - подробности

Миньор - Черно море 6:4 (1:1 в редовното време и продълженията, 5:3 при дузпите) - подробности
0:1 Марков /27' авт./
1:1 Василев /69'/
                   червен картон - А. Александров /86'/

Калиакра - Локомотив (Сф) 5:4 (1:1 в редовното време и продълженията, 4:3 при дузпите) - подробности

1:0 Павлин Тодоров /90' д./

Видима-Раковски (Севлиево) - Светкавица (Търговище) 4:5 (0:0 в редовното време, 1:1 в продълженията, 3:4 при дузпите) - подробности
                                   Светкавица остава с човек по-малко в 57-ата минута
1:0 Какалов /93' д./
1:1 Димов /114'/

Ботев (Козлодуй) - Септември (Симитли) 9:10 (2:2 в редовното време и продълженията, 7:8 при дузпите)
1:0 Топузов /20' авт./
1:1 Стоянов /33' д./
1:2 Стоянов /44'/
                                    червен картон за Тодоров от Септември /48'/
2:2 Каптиев /90'/

От 18:00 ч Берое (Стара Загора) – Лудогорец 0:1 сл. продължения - подробности

* В синьо са изписани отборите, които се класират за следващата фаза!

Утре, 13:30 ч:

Етър (Велико Търново) - Нефтохимик (Бургас) – по ТВ+ и с чат на живо в Novsport.com

Верея - Сливнишки герой

Жребият за следващия кръг е в петък. Novsport.com ще го излъчи на живо.

16:15 ВЕЧЕ СА ЯСНИ 13 ОТ ОСМИНАФИНАЛИСТИТЕ. ТОВА СА: СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ), БОТЕВ (ПЛОВДИВ), ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ), ЛЕВСКИ, ТУНДЖА (ЯМБОЛ), КАЛИАКРА, МИНЬОР, ДОБРУДЖА, ЧЕРНОМОРЕЦ, ЦСКА, СПАРТАК (ПЛЕВЕН), ЛИТЕКС, СВЕТКАВИЦА

16:00 Дузпи на Миньор - Черно море

15:59 Светкавица изравни на Видима за 1:1 в края на продълженията! Дузпи ще има на този мач!

15:55 Дузпи ще има и на мача Тунджа - Монтана

15:54 Калиакра и Локо (Сф) си бият дузпи. Подробности ТУК

15:50
Два жълти картона за Марко Марков и Николай Жечев от състава на Тунджа в мача срещу Монтана. Двубоят отива към дузпи

15:48
Четвъртият гол за Спартак (Пл) срещу Любимец е дело на Кристиян Григоров с глава

15:28
Видима вкарва на Светкавица в продълженията

15:24
Продължения се играят на мачовете: Калиакра - Локо Сф (1:1), Миньор - Черно море (1:1), Видима - Светкавица (0:0), Ботев (Козлодуй) - Септември (2:2), Тунджа - Монтана (0:0)

15:23 За 1/8-финалите се класират: Левски, ЦСКА, Ботев (Пд), Черноморец, Спартак Пл, Литекс, Добруджа, Локо (Пд)

15:17 Добруджа е на 1/8-финал за Купата на България!

15:15 Добруджа вкарва от дузпа срещу Несебър. Попадението е на Павлин Тодоров в 93-ата минута.

15:14 Дузпа за Добруджа - втора за тях в мача срещу Несебър - в 91-ата минута

15:14 Червен картон за А. Александров (Черно море) в 84-ата минута на мача срещу Миньор в Перник

15:12 Ботев (Козлодуй) изравни на Септември (Симитли) - 2:2. Симитли играе с човек по-малко от началото второто полувреме за червен картон на Тони Тодоров

15:07 Локо Пд вкарва втори гол на Чавдар (Етр) - 2:0. Сержиньо бележи в 76-ата минута

15:01 В Ямбол Монтана извършва смяна. Поизморилият се Светлан Кондев отстъпва мястото си на Георги Аврамов

14:59 Славомир Илиев (Добруджа) удря гредата на вратата на Несебър

14:59 Миньор изравни на Черно море за 1:1. Подробности ТУК

14:57 Калиакра изравнява на Локо (Сф). Как стана голът и кой го вкара - ТУК

14:56 Любимец намалява резултата на Спартак (Пл) на 1:3. Минчев бележи в 61-ата минута

14:51 Литекс вкара още два гола срещу Спортист (Св) и вече води с 4:0. В 64-ата минута след бърза контраатака Джерманович влиза в наказателното поле и подава към непокрития Цветанов, който вкарва втория си гол за 3:0. В 65-ата минута нова бърза контра на шампионите завършва с гол. Джерманович извежда Тодоров зад защитата на Спортист и капитанът изпраща топката зад Годжев

14:49 Нова греда на Локо Пд срещу Чавдар в Етрополе. Венков удря третата греда

Вижте гола на Мораес за ЦСКА срещу Славия ТУК

14:46 Светкавица остава с човек по-малко в Севлиево, където гостува на местния Видима

14:45 Подробности от мача в Ямбол между Тунджа и Монтана:

46’ Светлан Кондев центрира и Луис Едуардо с глава стреля опасно, вратарят Гаргов спасява

53’ Смяна в състава на Монтана: Йордан Тодоров влиза на мястото на Мичев

14:43 Трети гол за Спартак (Плевен) срещу Любимец. Шопов бележи в 51-ата минута след корнер и меле за 3:0

14:42 Гол за Литекс в Своге! Мирасема центрира отлично в малкото наказателно поле на Спортист, където включилият се Итуа вкарва с глава за 2:0

14:35 Несебър удря гредата в Добрич в началото на второто полувреме. 200 зрители присъстват на стадион "Дружба"

14:33 Подробности от мача в Плевен между Спартак и Любимец (2:0):

19’ Кунчо Кунчев открива резултата след двойно с Шопов и удар от 15 метра

23’ Кунчо Кунчев удвоява резултата за Спартак след като вкара на празна врата след пас на Рудашки

Лозев (Любимец) стреля, но вратарят на Спартак Васил Тодоров спасява

Алексиев (Любимец) стреля, вратарят Васил Тодоров отново спасява

14:25 Подробности от мача в Ямбол между Тунджа и Монтана:

38’ Жълт картон на Янко Сандански (Монтана) за опасна игра срещу Баев

40’ Удар на Георги Гончев (Тунджа) от малък ъгъл високо над вратата

14:21 Златински и Релич удрят по една греда в Етрополе, където Локо Пд води с 1:0 на полувремето

14:19 Черноморец води с 2:1 на Пирин (ГД). Вторият гол за бургазлии отбеляза Борислав Балджийски в 41-ата минута. Той засече центриране и с много красив удар прати топката в горния десен ъгъл на вратата. Домакините имаха претенции за дузпа в края на първата част за нарушение срещу Каранейчев

14:14 Септември (Симитли) обърна Ботев (Козлодуй) с два гола на Калоян Стоянов - първият от дузпа. Съдията спести червен картон за играч на Ботев за нарушението му в наказателното поле. При втория гол Стоянов засече с глава центриране и отбеляза за 2:1

14:11 Гол за Литекс в мача в Своге! След атака на Мирасема по левия фланг топката стига до Цветанов, който от линията на малкия пеналт открива резултата с удар от въздуха.

14:04 Левски повежда на Банско. Подробности ТУК

14:02 Марков (Миньор) си вкарва автогол и Черно море открива резултата в Перник в 27-ата минута. Подробности ТУКДо момента три автогола в срещите!

14:00 Подробности от мача в Ямбол:

22’ Оспорвано съдийско решение и жълт картон на Светлан Кондев от Монтана. Веднага след това Кондев прави нарушение срещу капитана Жечев и съдията спестява червен картон за играча на Монтана

25’ Марко Марков (Тунджа) изведен сам срещу вратаря, стреля много слабо и Аршинков лови

13:58 Съставите на Тунджа (Ямбол) и Монтана:

Тунджа: Петър Гаргов, Николай Жачев-кап., Валентин Вълков, Георги Георгиев, Свилен Сашов, Николай Начев, Станимир Димитров, Станимир Вълков, Марко Марков, Станимир Баев, Георги Гончев. Треньор Димитър Иванов.

Монтана: Атанас Аршинков, Георги Мечечиев-кап., Димитър Коемджиев, Александър Дюлгеров, Тихомир Трифонов, Владимир Мичев, Янко Сандански, Николай Чипев, Луис Едуардо, Светлан Кондев, Димитър Воденичаров. Треньор Стефан Грозданов.

резерви: Христо Иванов, Радослав Бачев, Георги Иванов, Йордан Тодоров, Георги Аврамов, Диимитър Кр. Илиев, Валери Беров.

Градски стадион в Ямбол-1500 зрители.
Вреве слънчево, топло

- Защитникът на Монтана Георги Мечечиев изведе гостите с капитанската лента. 33-годишният футболист, който е юноша на Тунджа, бе посрещнат изключително приветливо от феноветена домакиниите.

13:50 Три гола паднаха в рамките на 1 минута. Ботев (Козлодуй) поведе на Септември (Симитли), ЦСКА поведе на Славия и Спартак (Плевен) откри срещу Любимец. Подробности за гола на ЦСКА - ТУК

13:50 Гол в Каварна. Локо Сф повежда на Калиакра с гол на Телкийски. Как стана голът, вижте ТУК

13:48 Здравко Лазаров (Локо Пд) получи тежка контузия при гостуването на Чавдар в Етрополе и беше изнесен на носилка в 8-ата минута на срещата

13:46 Черноморец изравни в Гоце Делчев. Дяков вкарва в 12-ата минута. Той беше оставен непокрит и след центриране засече с глава топката в мрежата. Грешката беше на Киров от тима на Пирин (ГД)

13:44 Добруджа изпусна дузпа. Капитанът Флоров пропиля възможността в мача срещу Несебър

13:42
Дузпа за Добруджа! Славомир Илиев е фаулиран

13:36 Пирин (ГД) повежда на Черноморец с 1:0. След центриране на Демиров, Филипов си вкара автогол!

13:24 Състав на "Видима-Раковски" за мача срещу Светкавица в Севлиево: 16. Ивайло Василев, 14. Руслан Иванов, 2. Иван Тодоров, 3. Самет Ашимов - кап., 17. Павлин Юлиянов, 13. Ахмед Хикмет, 24. Венцислав Бенгюзов, 10. Христо Господинов, 7. Християн Кожухаров, 15. Ангел Русев, 20. Атанас Иванов

Резерви: 22. Пламен Колев, 6. Александър Бранеков, 11. Георги Какалов, 8. Станимир Андонов, 26. Кристиян Иванов, 4. Иван Пенев, 18. Стефан Гинчев

13:24 Стартовите състави на Добруджа и Несебър:

Добруджа: 92. Христов, 2. Паскалев, 6. Флоров (к), 8. Илиев, 15. Джилянов, 18. Надир, 7. Коев, 21. Михалев, 13. Судин, 11. С. Илиев, 29. Тачев

Несебър: 12. Георгиев, 13. Попов, 2. Димитров, 3. Дуков, 25. Петров, 6. Хараламбов, 20. Янев, 14. Николов (к), 8. Ив. Димитров, 9. Донев, 10. Г. Георгиев

13:21 Стартовите състави на Ботев (Пд) и Ботев (Вр) може да видите ТУК

13:20 Стартовият състав на Септември (Симитли) за гостуването на Ботев в Козлодуй:  Галев, Топузов, Илиев, Тодоров, Живко Атанасов, Балтов, Мангурев, Гущеров, Попвасилев, Калоян Стоянов, Наско Николов

13:18 Стартовите състави на Спортист и Литекс:

Спортист (Св): 1. Годжев, 13. Ст.Тодоров, 3. Л.Николов, 99. Стефанов, 5. Василев, 6. Младенов(к), 18. Лаков, 77. М.Тодоров, 10. Атанасов, 14. Борисов, 19. Будинов

Литекс: 30. Александров, 5. Итуа, 7. Янев, 9. Св.Тодоров(к), 11. Мирасема, 15. Флорес, 16. Попов, 18. Ил.Миланов, 21. Цветков, 22. Пл.Николов, 27. Цветанов

13:10 Няма нито един фен на Калиакра в Каварна малко преди началото на мача срещу Локо (Сф). Гостите от столицата ще имат подкрепата на 7-8 души. Следете мача на живо ТУК

13:09 Стартовите състави на Чавдар (Етрополе) и Локомотив (Пловдив):

Чавдар: 1. Яначков, 24. Иванов, 3. Пиргов, 4. Николов, 13. Мурадов, 25. Славчев, 14. Чочев, 5. Господинов, 7. Краев, 8. Пасков, 23. Фераресо

Локо Пд: 12. Ставрев, 7. Тодоров, 3. В. Георгиев, 5. Бенжелюн, 4. Венков, 16. Златински, 23. Г. Георгиев, 87. Даксон, 10. Сержиньо, 9. Релич, 77. Лазаров - к

13:07 Стартовите състави на Пирин (ГД) и Черноморец:

Пирин (ГД): Абдиков, Баев, Гутев, Лазаров, Каранейчев, Газиев, Пириес, Лапантов, Киров, Демиров, Самокишев

Черноморец: Колев, Николов, Паланков, Асис, Дяков, Христов, Филипов, Анеси, Пехливанов, Балджийски, Фо-Поре

13:04 Стартовите състави на Банско и Левски вижте ТУК

13:03 Стартовите състави на Калиакра и Локо Сф вижте ТУК

12:59 Стартовите състави на Миньор и Черно море вижте ТУК

12:39 Ясен е стартовият състав на ЦСКА за мача със Славия:

88. Благой Макенджиев, 3. Адемар, 5. Тодор Янчев (к), 7. Спас Делев, 8. Румен Трифонов, 10. Жуниор Мораес, 11. Иван Бандаловски, 20. Антон Карачанаков, 22. Петър Стоянов, 29. Грегъри Нелсън, 66. Пламен Крачунов

Резерви: 1. Здравко Чавдаров, 6. Костадин Стоянов, 14. Станислав Костов, 15. Станко Йовчев, 16. Александър Якимов, 25. Ангел Грънчов, 27. Янис Зику

Ето го и стартовия състав на Славия: 12. Ем. Петров – к, 20. Димитров, 19. Желев, 6. Златков, 28. Маркес, 33. Иванов, 83. Юруков, 18. Филипов, 44. Жуниньо, 7. Илиев, 17. Божов

Резерви: 1. Кунчев, 11. Василев, 25. Молдованов, 8. Борносузов, 10. Попара, 2. Том, 77. Пеев

Novsport.com ще следи на живо развоя на всички 1/16 финални срещи от турнира за Купата на България. 13 двубоя започват в 13:30 ч, на 5 от тях ще обърнем по-специално внимание, но няма да пренебрегнем нито един от останалите. Ще ги следим както с резултатите на живо, така и с известни подробности като състави, голмайстори, асистенции и положения.

Днес, 13:30 ч:

Ботев (Козлодуй) - Септември (Симитли)

Чавдар (Етрополе) - Локомотив (Пловдив)

Миньор (Перник) - Черно море (Варна) – с подробен чат на живо ТУК

Банско - Левски (София) – с подробен чат на живо ТУК

Видима-Раковски (Севлиево) - Светкавица (Търговище)