2. Ботев (Пд)
  3. Контузия мъчи Алекс Колев след победата в Ловеч

Контузия мъчи Алекс Колев след победата в Ловеч

Атанас Узунов заяви, че "канарчетата" са били ощетени от съдията в Ловеч

Нападателят на Ботев Пловдив Александър Колев е с контузия от мача с Литекс Именно той отбеляза побед­ния гол за „канарчетата”. Ко­лев е получил травмата още през първата част, но оста­на на терена до 70-ата мину­та, когато бе заменен от Лъ­чезар Балтанов. Халфът съ­що е с травма. Проблемите им обаче ще отшумят до ма­ча с Левски.

„Канарчетата” приемат сините на 23 ноем­ври, неделя, от 13:15 часа в Коматево. Жълто-черните бяха пу­снати в почивка до сряда.

Административният ди­ректор на Локо Пд Атанас Узунов пък заяви, че Ботев е бил ощетен от главния съдия Стефан Апостолов. Според Узунов реферът е трябвало да изгони вратарят на ловчанлии Винисиус Баривиейра. Бразилецът получи жълт кар­тон, защото игра с ръка из­вън наказателното поле, за да не позволи топката да по­падне в Чунчуков.

„Тук не ста­ва въпрос за пристрастия, а за правилата на играта. А те в такава ситуация са кри­стално чисти - директен червен картон за вратаря на Литекс. Нападателят на Бо­тев щеше да го размине и да остане сам срещу опразнена­та врата. Голяма грешка на съдиите", категоричен бе Узунов.

Керкез: Трябваше да вкараме още един гол, такива победи те пращат в Европа