3. Юношите на Черноморец със зрелищно реми срещу Левски

Юношите на Черноморец със зрелищно реми срещу Левски

"Акулите" завършиха наравно 2:2 с Левски

В мач от 13-тия кръг на първенството в елитната юношеска група до 17 години Черноморец (Бургас) завърши наравно 2:2 като гост на Левски в зрелищен двубой.

Момчетата на старши треньора Тодор Киселичков започнаха много плахо срещата и още в 6-тата минута вече изоставаха с два гола в резултата. В средата на полувремето обаче бургазлии се съвзеха и върнаха едно попадение чрез Милчо Ангелов.

През втората част черноморци взеха инициативата и на няколко пъти застрашиха опасно вратата на домакините, за да се стигне до момента, в който щатният реализатор нанесе своя удар. Милчо Ангелов отбеляза и второто попадение в двубоя и донесе ценната точка за своя отбор.

С актив от 23 точки малките „акули” заемат третото място в класирането. В следващия кръг те приемат тима на Ботев (Пловдив).