3. ЦСКА 1948 победи Пирин без проблеми в контрола

ЦСКА 1948 победи Пирин без проблеми в контрола

"Червените" надвиха съперника с 4:0

ЦСКА 1948 победи Пирин Благоевград с 4:0 в приятелски мач, игран на стадион "Летище". Попаденията реализираха Бирсент Карагарен, Педриньо, Радослав Кирилов и Видар Кяртансон, като "червените" не срещнаха съпротива от "орлетата".

Преди началото на двубоя имаше минута мълчание в памет на хората, които загубиха животите си на Южното Черноморие.

На трибуните бяха оперативният директор на ЦСКА 1948 Стойчо Младенов, както и финансовият благодетел Цветомир Найденов, който пристигна на почивката между двете полувремена. Любопитно бе и присъствието на бившия играч на ЦСКА, Ботев Пловдив, Лудогорец и Берое Абел Анисе.

В осмата минута Бирсент Карагарен получи извеждащ пас в наказателното поле и се озова на стрелкова позиция, като преодоля Марио Кирев за 1:0. В 13-ата минута Радослав Кирилов проби отлично отляво и нанесе удар в горния ляв ъгъл, но Кирев изби. В 32-рата минута Антонио Вутов пробва късмета си от дистанция, но вратарят улови без проблеми.

Две минути след началото на втората част Педриньо засече с глава центриране от корнер, но ударът му срещна горната греда. В 56-ата минута ЦСКА 1948 отбеляза второ попадение. Педриньо изпълни прецизно пряк свободен удар към десния ъгъл и оплете топката в мрежата.

Час игра след началото Пирин създаде първото си опасно нападение, което завърши с удар на Юго Комано в ръцете на Генадий Ганев.В 79-ата минута Радослав Кирилов реализира дузпа, която сам си спечели, след като бе фаулиран от Христо Попадийн.

В 84-ата минута гол на Карагарен не бе признат, тъй като преди паса към него топката бе напуснала пределите на терена. Три минути по-късно Ради Кирилов нацели десния страничен стълб от непосредствена близост.

В последната минута от редовното време ЦСКА 1948 реализира четвърто попадение. Карагарен проби добре отдясно и Видар Кяртансон засече на празна врата за крайното 4:0. След паузата за национални отбори за ЦСКА 1948 предстои гостуване на ЦСКА на стадион „Българска армия“ в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Пирин пък гостува на Левски на „Георги Аспарухов“ следващия петък в отложен мач.

Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3