3. СНИМКИ: Монтана се поздрави с първи три точки, задълбочи кризата в Черноморец

СНИМКИ: Монтана се поздрави с първи три точки, задълбочи кризата в Черноморец

Йордан Тодоров отбеляза единствения гол край Огоста още в 7-ата минута

Монтана постигна първа победа през този сезон. Тимът от „Огоста” надделя над Черноморец с 1:0, като нанесе трета загуба на бургазлии, които все още нямат успех. Единственият гол вкара Йордан Тодоров още в 7-ата минута.

Тогава Мечечиев напредна по дясното крило и центрира в наказателното поле, където Миро Антонов хитро пропусна топката за Йордан Тодоров. Последният с точен удар в долния ляв ъгъл направи 1:0.

Черноморец можеше да изравни резултата в 23-ата минута, но силен удар на Даниел Младенов под гредата бе избит от Веселин Цветковски.

При идентична ситуация на другата врата Димитър Илиев стреля след подаване на Миро Антонов, но националният вратар Стоян Колев се прояви под рамката, избивайки.

През второто полувреме Черноморец така и не успя да стигне до чисто голово положение, с което да изравни резултата. За сметка на това домакините от Монтана създадоха три.

В 60-ата минута Миро Антонов се пребори за една топка и пусна за Тони Костадинов. Нисичкият халф обаче се замота и пропусна възможността да стреля във вратата.

В 69-ата минута Стоян Колев сбърка при едно свое излизане извън наказателното поле. Националът стигна чак до тъчлинията, където изгуби топката. Но Йордан Тодоров пропусна да вкара втори гол за себе си, след като ударът му не хвана фалца.

В 82-ата минута и Миро Антонов, и Петър Петров не успяха да уцелят топката, за да решат мача. В крайна сметка Монтана спечели първи три точки след четири поредни загуби.

Тимът от „Огоста” обаче даде две жертви, след като Георги Мечечиев напусна принудително след час игра заради схващане, като състоянието му тепърва ще се уточнява. Подобна е и ситуацията с голмайстора Йордан Тодоров.

Старши треньорът на Черноморец Димитър Димитров – Херо пък излезе бесен от стадиона, като неговият помощник Петър Колев се яви на пресконференцията.