3. Пастата не се справи с мача, обяви Атанас Узунов

Пастата не се справи с мача, обяви Атанас Узунов

"Не коментирам съдийството, но е лошо да вдигнеш 4-минутно продължение, в което да има смяна, а после да свириш края в 3.25 минута"

Административният директор на Локомотив Пловдив Атанас Узунов коментира равенството 2:2 с Пирин у дома на „смърфовете” в среща от 26-ия кръг на българската „А” футболна група, съобщи репортер на Novsport.com.

Според бившият топрефер, съдията Стефан Спасов – Пастата, не се е справил с мача, но „черно-белите” все още не са загубили шансовете си да играят в европейските клубни турнири догодина.

„Резултатът показва, че няма от какво да бъдем доволни, но определено и ние носим своята вина за това”, обяви бившият футболен рефер.

„Силно казано е, че сме загубили шансовете си за Европа, но те определено вече са сведени до минимум. Трябва до края да вземем всички мачове, а конкурентите ни да направят няколко грешки.

Не коментирам съдийството, но е лошо да вдигнеш 4-минутно продължение, в което да има смяна, а после да свириш края в 3.25 минута. Това е най-малкото, което мога да кажа за рефера – той не се справи със задълженията си.”