3. Крумовград удари поляци, Алекс Колев вкара 2

Крумовград удари поляци, Алекс Колев вкара 2

Преди седмица Корона Келце би ЦСКА, а днес загуби с 1:2 от дебютанта в елита

Александър Колев вкара два гола за ФК Крумовград за победата над полския Корона Келце с 2:1 в третата контрола от подготвителния лагер в Турция.

Българският тим поведе в 14-ата минута, когато Серкан Юсеин изведе Александър Колев и той с шут под гредата не сбърка - 1:0.

Тимът на Корона, който преди седмица победи ЦСКА с 2:0, стигна до изравнително попадение в 68-а минута, когато Трехо се озова сам срещу Благой Макенджиев и реализира за 1:1.

Поляците можеше да поведат в 84-а минута, когато получиха право да изпълнят дузпа, но вратарят на Крумовград спаси.

Минута по-късно Алекс Колев получи пас от Китанов и реализира на празна врата за 2:1.

Това е втора победа за Крумовград в Турция след успеха срещу унгарския Кечкемет (3:1).

Тимът има и равенство с друг полски тим Заглембе (1:1).

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) 0:1, Фурие шокира домакините

Звездното попълнение на "червените" Лиъм Купър се контузи

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача