3. Капитанът на Лудогорец на линия за дербито с Левски

Капитанът на Лудогорец на линия за дербито с Левски

Гъргоров вероятно ще отпадне за гостуването на Славия в събота

Капитанът на Лудогорец Емил Гъргоров със сигурност ще бъде напълно възстановен за супер дербито с Левски на 17 ноември в Разград, съобщи официалният сайт на шампионите.

Както е известно, националът получи травма по време на първия 1/16 финал за Купата на България срещу ЦСКА (1:2), заради която пропусна неделния двубой с Етър (4:0).

Гъргоров вероятно ще отпадне и за гостуването на Славия в събота, намекна треньорът на шампионите Ивайло Петев минути след срещата с "виолетовите". В момента капитанът на "орлите" провежда специални възстановителни процедуи.

Междувременно Петев уточни, че е дал почивка на някои от титулярите, визирайки Марселиньо и Александър Барт. Първият бе в групата, но не влезе в игра, докато французинът остана извън разширения състав.

"Доволен съм от този мач, той беше нужен за отбора ни", коментира победата с 4:0 над Етър Ивайло Петев. "Изпуснахме доста положения, но се радвам, че успяхме да отбележим четири гола", обясни още наставникът на шампионите.

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Славист замени Илия Груев в националния отбор по футбол

Националният селекционер на България Илиан Илиев повика футболиста на “Славия” Иван Минчев за предстоящите мачове с Люксембург (12 октомври) и Северна Ирландия (15 октомври) от турнира Лига на нациите