3. Избраха Черно море за отбор №1 на Варна за 2015 г.

Избраха Черно море за отбор №1 на Варна за 2015 г.

Подгласник в категорията за Спортист №1 на морската столица стана Матиас Курьор

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи наградите на най-добрите спортисти на Варна за 2015 г. заедно с кмета Иван Портних на церемония в морската столица.

За отбор №1 на Варна за 2015 г. беше избран футболният тим на „Черно море“. През тази година "моряците", с треньор Никола Спасов, спечелиха Купата на България след победа на финала с 2:1 над „Левски“ и Суперкупата след успех с 1:0 над Лудогорец.

За спортист №1 на Варна за 2015 г. бе определен Захари Дамянов. Състезателят на спортен клуб Ичи Геки стана Световен шампион по карате киокушин в Токио (Япония). Варненецът спечели и световната титла на без категории и завоюва второ място на Европейско първенство по карате киокушин на категории в Берлин (Германия).

Подгласниците за "Спортист на Варна" за 2015 година са: Александър Петров, СК Джет – кик бокс; Александър Николов ПСК Черно море – плуване; Александър Петров, СК ТИМ - карате киокушин; Борислава Христова, БК Черно море Одесос; Йордан Янев, СК ТИМ - карате киокушин; Матиас Курьор – ПФК Черно море – футбол; Мадлен Сергеева, СК Грация - художествена гимнастика; Стелиян Георгиев, СК Варна – сумо и Таня Асенова - СКТМ Комфорт - тенис на маса.

В категория „Отбор в индивидуалните спортове“ беше награден отборът по плуване ПСК Черно море. Параолимпийката Стела Янева стана спортист №1 в категория „Спортист с увреждания“, „Младо дарование“ е Василики Кадоглу (плуване), а наградата за „Спортист ветеран“ взе Красимир Нанев (кунг фу).

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Славист замени Илия Груев в националния отбор по футбол

Националният селекционер на България Илиан Илиев повика футболиста на “Славия” Иван Минчев за предстоящите мачове с Люксембург (12 октомври) и Северна Ирландия (15 октомври) от турнира Лига на нациите