3. Гонзо: Искам Дембеле да бъде по-добър от мен и всеки в Левски да бъде по-добър от легендите

Спортният директор на Левски Георги Иванов-Гонзо изрази своето задоволство след победата над вечния съперник ЦСКА с 1:0. Успехът над „червенитe” е първи за Иванов като ръководител.

Футболистите показаха характер, раздадоха се на терена. Ако имахме еднакво време за почивка, резултатът щеше да е различен”, коментира Гонзо след мача, предаде репортер на Novsport.com.

Доволен съм от новите футболисти. Както от Гара, така и от всички в отбора. Всички днес, които играха, показаха характер”, добави бившият нападател, който се беше превърнал в страшилище за ЦСКА.

„Нашата цел е отборът да бъде възстановен за четвъртък. Но ние затова сме Левски, затова сме професионалисти, да играем четвъртък-неделя. Тази победа е важен мотиватор, защото на нас ни предстоят тежки мачове.”

Преди мача знаех, че сме по-класният отбор. Новият Левски тепърва трябва да се доказва, но играта, която показва Левски, трябва да задоволява публиката. От ден на ден Левски ще става по-силен.”

„През първите 15 минути бяхме малко стъписани, но после всичко си дойде на мястото. През второто полувреме се прибрахме предвид умората”, изрази възгледите си за мача Иванов.

„Искам Дембеле да бъде по-добър от мен и всеки в Левски да бъде по-добър от легендите на Левски”, завърши Гонзо.