3. Две дузпи за Монтана и 1:1 срещу Вардар

Две дузпи за Монтана и 1:1 срещу Вардар

Венци Иванов вкара от бялата точка, но Влади Златинов изпусна, гол на Милен Лахчев в края бе отмене

Монтана получи две дузпи, но направи 1:1 срещу македонския Вардар (Скопие) в четвъртата си контрола от лагера в Анталия, предаде кореспондентът на Novsport.com.

През първото полувреме Монтана получи на два пъти дузпа, но отбеляза само едната.

И двата 11-метрови удара бяха изпълнение от нови попълнения. В 18-ата минута Владислав Златинов се нагърби с първото изпълнение, но пропусна от бялата точка.

Монтана получи още една дузпа до почивката. Бившият капитан на отбора Венци Иванов, който се завърна в тима преди няколко седмици, беше точен и изведе отбора на Атанас Джамбазки напред – 1:0 в 28-ата минута.

През второто полувреме Вардар успя да стигне до изравнителен гол за 1:1 чрез Нелоски.

В края на мача защитникът Милен Лахчев отбеляза ново попадение, но то бе отменено и крайният резултат остана 1:1.

В предишните си три проверки на турска земя Монтана записа нулево равенство с Торпедо (Москва), победа 3:0 над Саско (Тбилиси) и загуба 0:1 от Политехника Яши.

Следващата проверка на Монтана в Турция е в петък срещу словашкия Татран (Прешов).

Монтана - Вардар 1:1
1:0 Венци Иванов '28
1:1 Нелоски

Монтана: Хр. Иванов - Дечев, Ковачев, Михов, Личков - Д. Илиев (к), Костадинов, Младенов, В. Иванов, Златинов, Мирасема
Като резерви се включиха: Сендо, Брахими, Сечков, Мичев, Тодоров, Шоколаров, Чепилов, Пашов, Станев, Гайтанов