3. Десподов за мача с Литва: Като не иска да влезе - това е

Десподов за мача с Литва: Като не иска да влезе - това е

Капитанът на националния ни отбор смята, че "лъвовете" са играли добре

Капитанът на националния отбор по футбол Кирил Десподов коментира пред "Нова" равенството 1:1 срещу Литва в Каунас в мач от европейските квалификации.

"Играхме добре, създадохме страшно много положения. Мисля, че имаме 24-25 удара към тяхната врата. Когато нямаш ден и не иска да влезе - това е", сподели крилото.

Десподов изкара червен картон на Юстас Ласицкас от състава на Литва в 17-ата минута на мача. В 74-ата минута той беше заменен от Георги Русев.

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0

Двата тима не успяха да си отбележат гол в мач без особени футболни достойнства

Левски с подробности за билетите за мача с Пирин

От Левски обявиха подробности относно продажбата на билети за мача срещу Пирин (Благоевград) от турнира за Купата на България