3. Черно море започна с победа сезона след 2:0 над Монтана

Черно море започна с победа сезона след 2:0 над Монтана

"Моряците" надиграха през втората част съперника и отмъстиха за миналия сезон, Миро Манолов се завърна в игра

Черно море започна с победа новия сезон. „Моряците“ извоюваха сладки три точки, след като надиграха с 2:0 Монтана и си върнаха за онова 0:4 миналата година.

В мач със слабо първо и силно второ полувреме тимът на Стефан Генов действа практично и с голове на Божилов и Камазала спечели трите точки.

В тази среща след две години отсъствие завръщане направи нападателят на тима Мирослав Манолов.

Първата час бе равностойна. В началните 30 минути гостите дори стояха малко по-добре на терена. Голови ситуации обаче нямаше, с изключение на една много добра за гостите, която Борис Кондев не реализира.

През второто полувреме нещата се промениха. В 54-ата минута Георги Божилов бе намерен бързо от Камазола и с гръб към вратата след като се обърна, отбеляза хубаво попадение.

Двадесет минути след това Камазола центрира от пряк свободен, никой не можа да намери топката и тя тупна пред вратаря Христо Иванов, след което за втори път влетя в мрежата.

След попадението Монтана напълно загуби желанието си за игра и мачът започна сякаш да се доиграва. „Моряците“ имаха няколко опасни ситуации за гол, но пропуски на Росен Колев, Румен Николов и добри намеси на вратаря спасиха Монтана от трети гол.

Интересен бе моментът със завръщането на Мирослав Манолова в игра за варненци след две години отсъствие. Той се появи в игра в 66-ата минута и бе бурно аплодиран от 1500-те зрители на стадион „Тича“

Дъщеря на легенда на Спартак Вн нажежи страстите преди варненското дерби

Тя поиска да махнат плакатите

ЦСКА благодари на феновете си

Вижте какво написаха "червените"

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение