3. Ботев Пд започна подготовка за Арда без трима

Ботев Пд започна подготовка за Арда без трима

До мача с тима от Кърджали "жълто-черните" ще тренират по веднъж на ден

Ботев (Пловдив) стартира тренировки за предстоящия мач с Арда (Кърджали) от четвъртия кръг на футболната Първа лига.

"Канарчетата" получиха ден почивка след нулевото равенство с Пирин (Благоевград) в събота и направиха първото си занимание за седмицата в понеделник сутринта.

До мача с тима от Кърджали "жълто-черните" ще тренират по веднъж на ден.

Извън основната група продължават да се готвят трима футболисти - Станислав Работов, Амаду Думбуя и Атанас Чернев.

Работов и Думбуя са в напреднала фаза от възстановяването си и още в следващите дни ще започнат тренировки наравно със своите съотборници.

Младежкият национал Чернев тренира по индивидуална програма, изцяло под наблюдението на кондиционните треньори и медицинския щаб.

Двубоят Ботев - Арда е в петък от 21:15 часа на стадион "Христо Ботев".

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)