3. Левски с девети успех в Балканската лига

Левски с девети успех в Балканската лига

Левски постигна девета победа в група „В” на Балканската лига, след като се наложи с 91:84 като гост на Фени Индустри (Македония)

Левски постигна девета победа в група „В” на Балканската лига, след като се наложи с 91:84 като гост на Фени Индустри (Македония). Играчите на Константин Папазов водеха с 26:17 след първата четвърт, а на полувремето имаха преднина от 49:33, след като взеха с 23:16 втората.

Домакините спечелиха третата и четвъртата четвърт съответно с 24:19 и 27:23, но въпреки това записаха поражение с 84:91.

Най-резултатен за Левски бе Джаред Хауел, който вкара 22 точки, а Арън Харпър и Маркъс Хол добавиха съответно по 19 и 16 точки. Васил Евтимов се отчете с „дабъл-дабъл” – 13 точки и 16 борби. За Фени Индустри Душан Кнежевич записа 17 точки, Джарид Фрай – 14, а Златко Гоцевски и Дарко Радуловик добавиха по 12.

Така Левски завършва като лидер своята група и се класира за Финалната четворка, където вече също е и отборът на Галил Гилбоа.

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича