Петко Христов с нов гол за Специя, но отборът му се изложи срещи последния (ВИДЕО)

Тимът на българина врътна само 1:1 срещу слабака Леко

Българският национал Петко Христов се разписа във втори пореден мач за Специя, но "орлетата" не успяха да победят последния Леко, завършвайки 1:1 в двубой от 32-рия кръг на Серия Б.

Българинът се разписа с глава в 12-ата минута на двубоя, за да даде преднина на Специя.

В края на първата част обаче Николо Бусо успя да изравни резултата на "Алберто Рико" в 41-ата минута.

През второто полувреме гостите от Леко остана с човек по-малко, след като Алесандро Серсанти получи втори жълт картон в 66-ата минута. Специя не успя да се възползва от численото си предимство и да вкара втори гол, с който да спечели трите точки.

Специя заема 16-о място в класирането в Серия Б с 35 точки.

Изчислено: Мъри спечели 70% от мачовете с Гьозтепе

Станимир Стоилов изпълни успешно мисията и върна отбора в елита

Шльонск с Петков и Петров се издъни срещу Рух и се сбогува с надеждите си за титлата (ВИДЕО)

Отборът на българите загуби с 2:3

Боруков се отпуши в Португалия, откри головата си сметка за Маритимо (ВИДЕО)

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)