2. - "А" група
  3. Левски с минимален успех над ЦСКА при децата

Левски с минимален успех над ЦСКА при децата

Неприятно впечатление направиха постоянните обиди на малките футболисти към противниците им, както и честото репликиране на съдийските решени

Левски постигна минимална победа с 1:0 срещу ЦСКА в дербито от 7-ия кръг на първенството при децата, родени през 2001 година. Единственото и победно попадение за "сините" отбеляза Теодор Русин малко преди края на първото полувреме.

Възпитаниците на Елин Топузаков напълно надиграха съперника си преди почивката, но в края можеха да изпуснат трите точки, след като "армейците" ги натиснаха и на два пъти гредите спасиха вратата на Цветелин Ставрев.

"Сините" имаха претенции и за две неотсъдени дузпи, но реферите отминаха исканията на Топчо и компания, съобщи бТВ.

Неприятно впечатление на публиката в комплекс ДИТ в Драгалевци направиха и постоянните обиди на малките футболисти към противниците им, както и честото репликиране на съдийските решения.

Така Левски записа пети успех от началото на шампионата и събра актив от 15 точки, докато ЦСКА е далеч назад с 2 победи, 2 равенства и 3 загуби и 8 спечелени точки.

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски