Първа домакинска победа за Черноморец Балчик

Черноморец Балчик записа първи домакински успех в Източната Б група,след като победи Свиленград с 2:0. Футболистите на Иван Кючуков решиха двубоя в своя полза още в първите 15-тина минути.

Черноморец Балчик записа първи домакински успех в Източната Б група,след като победи Свиленград с 2:0, съобщи радио „Добруджа”.
Футболистите на Иван Кючуков решиха двубоя в своя полза още в първите 15-тина минути. Първото попадение дойде едва в 3-та минута, когато Петър Кирилов с глава засече центриране на Милен Танев. 11 минути по-късно Станислав Иванов отново с глава направи резултата 2:0 след центриране на Господинов от корнер. В края на първата част домакините можеха да направят резултата класически, но удар на Николай Иванов бе отразен от вратаря Марков, а Събев шутира силно но в аут. След почивката домакините се прибраха и разчитаха главно на контратаки. Тимът на Свиленград задържаше повече топката, но не успя да създаде опасности пред вратата на Христов.