Берое бие Марица с 1:0

Тимът на Берое записа успех с минималното 1:0 срещу Марица в първия мач от 9-я кръг на първенството в Източната Б група, предаде кореспондент на „Нов спорт”. Автор на единственото попадение в срещата е Захари Димитров.

Тимът на Берое записа успех с минималното 1:0 срещу Марица в първия мач от 9-я кръг на първенството в Източната Б група, предаде кореспондент на „Нов спорт”. Автор на единственото попадение в срещата е Захари Димитров. Голът дойде в 35-та минута, когато нападателят не сгреши от близко разстояние на празна врата. Преди това Скорчев отрази удари на Александров и Видолов.
Гостите от Стара Загора пропиляха още няколко добри възможности, докато пловдивчани не успяха да затруднят своите противници.
По този начин Марица допусна четвърта поредна загуба на свой терен, а футболистите на Манол Георгиев продължават да са без отбелязан гол и без спечелена точка в изиграните осем двубоя. Берое пък вече е с актив от 16 точки и заема втората позиция в класирането на Източната Б група, преди да са приключили всички срещи от кръга.