Кристъл Палас отнесе безличен Юнайтед с 4:0 (ВИДЕО)

Лондончани разклатиха сериозно стола на Ерик Тен Хаг

Кристъл Палас разби Манчестър Юнайтед с 4:0 в домакинство от 36-ия кръг на Висшата лига.

Тимът, воден от Ерик тен Хаг, се отдалечи от местата, даващи евроквоти, като към момента е осми с 54 точки. В същото време Кристъл Палас се изкачи до 14-ата позиция с 43 точки.

Още в 12-ата минута домакините излязоха напред в резултата. Майкъл Олисе се измъкна от противниковите защитници и преодоля Андре Онана с хубав удар.

В 27-ата минута радостта на Ман Юнайтед бе кратка, тъй като гол на Каземиро не беше зачетен заради извършено нарушение.

Пет минути преди почивката Кристъл Палас нанесе втори удар по манчестърци. Крис Ричардс даде асистенция на Жан-Филип Матета, който с лекота излъга Онана за 2:0.

В 53-тата минута втори гол на Каземиро не беше зачетен. Този път заради засада. Последваха силни минути за Палас. Онана и защитниците пред него имаха много работа. Логичното се случи в 58-ата минута, когато „орлите“ направиха резултата класически. Тайрик Мичъл се ориентира добре в противниковото наказателно поле и записа името си сред голмайсторите.

Малко след час игра "червените дяволи“ допуснаха четвърти гол. Майкъл Олисе бе намерен на чиста позиция от Даниел Муньос. Той овладя и с хубав удар по напречната греда не остави шансове на Онана.

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум