3. Волейнационалите ще връщат настроението срещу Австралия

Волейнационалите ще връщат настроението срещу Австралия

Българите гонят 4-а победа над гостите

България е домакин на Австралия във втори двубой от волейболната Лига на нациите в  София.

Момчетата на Пламен Константинов ще трябва да си връщат самочувствието след драматичната загуба от Сърбия с 2:3 снощи. Мачът днес е от 20:00 часа в зала „Арена Армеец”.

Националите ни ще гонят четвърти успех срещу „кенгурата” в голям турнир. Последната победа на нашите беше преди 2 години, когато в директна битка за оставане в бившата вече Световна лига "трикольорите" надделяха драматично с 3:2 гейма.

От друга страна Австралия все още търси първата си победа в Лигата на нациите през 2018 г. Вчера отборът затрудни Русия, но успя да вземе само един гейм на „сборная”.

Снощи селекционерът на тима ни Пламен Константинов изгледа внимателно двубоя на "кенгурата" в компанията на хора от щаба си, за да начертае възможно най-добрата тактика за сблъсъка на националите днес.