3. Владо Николов и Кунео отпаднаха от Шампионската лига

Владо Николов и Кунео отпаднаха от Шампионската лига

Българинът стана топреализатор в реванша с Динамо (Москва) с 21 точки

Бре Банка Ланути (Кунео) с Владимир Николов в състава си отпадна от Шампионската лига по волейбол. В четвъртфинален мач-реванш италианците победиха като гости Динамо (Москва) с 3:1 (25:22, 23:25, 25:17, 25:17), но руснаците спечелиха с 15:11 в златния гейм. В първата среща Динамо спечели с 3:1.

Капитанът на българския национален отбор стана топреализатор на мача с 21 точки. За московчани най-резултатен бе унгарецът Петер Вереш с 14 точки.

Във финалната четворка на Шампионската лига ще участват домакините от Трентино БетКлик (Италия), водени от старши треньора Радостин Стойчев, както и Зенит Казан (Русия) и Ястжембски Венгел (Полша).

В полуфиналите на 26 март в град Болцано, Трентино БетКлик ще срещне Ястжембски Венгел, а Динамо ще се изправи срещу Зенит.