2. - Левски
  3. След първото полувреме помислихме, че мачът е свършил, недоволства Тасевски

След първото полувреме помислихме, че мачът е свършил, недоволства Тасевски

„Не е нормално да се отпускаме, ще трябва да си поговорим сериозно”

Македонският национал на Левски Дарко Тасевски коментира със смесени чувства победата над шампиона Литекс с 3:2 в изключително красив двубой от шестия кръг на родната „А” футболна група.

Халфът на „сините”, който вкара първото попадение на стадион „Георги Аспарухов”, изрази недоволството си от факта, че столичани поведоха с 2:0 до почивката, а после допуснаха изравняване.

„Доста тежък мач, както за мен, така и за целия отбор”, коментира Дарко пред репортер на Novsport.com. „Тези мачове обаче се печелят точно така - със себераздаване до самия край.

След първото полувреме помислихме, че мачът е свършил, след това допуснахме два гола и добре че беше попадението на Владо Гаджев.

Не е нормално да се отпускаме така срещу отбор като Литекс, ще трябва да си поговорим и тези неща да не се повтарят за в бъдеще.”