3. Юве записа седма поредна победа в Серия А (ВИДЕО)

Юве записа седма поредна победа в Серия А (ВИДЕО)

"Бианконерите" спечелиха с 3:2 гостуването си на Карпи

Ювентус записа седма поредна победа в Серия А, след като се наложи с 3:2 при гостуването на Карпи и се изкачи на второ място във временното класиране, на три  точки от лидера Интер.

Домакините откриха резултата в 15-ата минута с попадение на ветерана Марко Бориело, но Юве се върна бързо в мача изравнявайки чрез Манджукич три минути по-късно.

Отново Манджукич бе точен в 41-ата след асистенция на Патрис Евра, а Пол Погба осигури комфортен аванс от два гола на гостите в 50-ата минута.

В добавеното време на втората част Бонучи порази собствената си врата, а минута по-късно Лоренцо Лоло можеше да измъкне точка за своя тим, но от малка дистанция не стреля точно.

Така Ювентус има в актива си 33 точки след 17 кръга и е на втората позиция в класирането, докато Карпи е на предпослено място с 10 точки.

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи