3. Юве удари Торино в местното дерби (ВИДЕО)

Юве удари Торино в местното дерби (ВИДЕО)

"Старата госпожа" се наложи с 4:1 след драмата с Байерн в Шампионската лига

Ювентус направи нова крачка към титлата в Италия, побеждавайки Торино с 4:1 като гост в мач от 30-ия кръг на италианската Серия "А".

"Бианконерите" започнаха дербито по-добре и откриха резултата в градското дерби в 32-та минута. Точен бе Пол Погба от фаул. Сами Кедира увеличи аванса на "старата госпожа" десетина по-късно, но неприятните новини за Масимилиано Алегри дойдоха малко преди края на първата част, когато Пауло Дибала напусна терена заради контузия. На негово място влезе Алваро Мората.

В началото на втората част Андреас Белоти върна Торино в двубоя, отбелязвайки от дузпа, но нови два гола на Алваро Мората в 63-ата и 77-ата минути подпечатаха успеха на Ювентус.

Така Ювентус събра 70 точки на върха в шампионата, на шест пред Наполи, който обаче е с мач по-малко. Торино е 13-ти с 33 пункта.

Милан - Лацио

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи