3. НА ЖИВО: Локо Пд - Крумовград 0:2

НА ЖИВО: Локо Пд - Крумовград 0:2

Битката на "Лаута" започва в 17:00ч.

Локомотив Пловдив приема Крумовград на "Лаута" в двубой от 10-я кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 17:00ч.

Локомотив Плодвив е раздиран от проблеми, след като Христо Крушарски обяви, че продава клуба. Любослав Пенев заяви, че ще се бори за "смърфовете", но определено има сериозно напрежение вътре в отбора.

В допълнение на това Локомотив Пловдив е с едва една победа в последните си пет мача в първенството, като ще търси позитивен развой, с който да зарадва феновете си. Пловдивчани са с четвъртата най-пропусклива защита, допускайки 14 гола в 9 мача дотук.

Крумовград също започна неуверено сезона. Тимът на Атанас Рибарски все пак записа две важни победи в последните си три мача с в тези сблъсъци вкара пет от шесте си гола дотук през сезона. Именно нападението на Крумовград е най-слабото до момента в лигата, като имат само 6 отбелязани попадение в 9 мача.

--------------------------------

В 12-ата минута Ангел Лясков отне топката от Матеус Енрике пред наказателното поле на Крумовград, но стреля над вратата.

Серкан Юсеин даде преднина на Крумовград в 23-ата минута, когато гостите организираха контраатака след лошо отиграване на Жулиен Лами. Матеус Енрике пусна към Юсеин, а той по земя прати топката в мрежата на Мартин Луков за 0:1.

В 32-ата минута Момчил Цветанов прати топката в наказателното поле, където Рафаел Фуртадо чукна към Матеус Енрике, а той преодоля Луков за 0:2.