3. Левски и Словачко с нулево равенство в Линдабрум, Рисп спаси „сините” от загуба

Левски и Словачко с нулево равенство в Линдабрум, Рисп спаси „сините” от загуба

Родният Левски изигра поредната си контрола по време на подготвителния си лагер в Австрия, в която завърши 0:0 с тима на Словачко

Родният Левски изигра поредната си контрола по време на подготвителния си лагер в Австрия, в която завърши 0:0 с тима на Словачко. Срещата се игра в Линдабрум, където двата тима водят подготовката си, а мениджърът на „сините” – Георги Иванов, даде шанс за изява на цели 20 футболисти.

Дебют за българите направи защитникът Рисп, който показа някои доста добри неща, докато беше на терена.

Двубоят започна с малко по-добра игра на словаците и неточен удар на Волешак. До края на полувремето двата тима си размениха по още няколко добри атаки, които обаче не доведоха до промяна на нулевото равенство.

Втората стартира с по-добра игра на левскарите, които можеха да излязат напред в резултата в 53-ата минута, но ударът на Сержиньо Грийн с глава срещна дясната греда на Филипко.

8 минути по-късно бе ред на Божидар Митрев да изтръпне, след като Дошек стреля към опразнената врата, но Рисп изби в гредата и опасността премина.

До края на мача двата тима не си отбелязаха попадение и така срещата завърши при нулево равенство.